www.eoznamenia.sk

Oznámenia a pozvánky - svadobné, promočné, k jubileám, k výročiu, k narodeniu dieťatka - to všetko za výhodnú cenu.
HLAVNÁ STRÁNKA

OZNÁMENIA K JUBILEÁM

SVADOBNÉ OZNÁMENIA

PROMOČNÉ OZNÁMENIA

OZNÁMENIA O NARODENÍ DIEŤATKA

DRUHY PAPIERA

OBCHODNÉ PODMIENKY

OBJEDNÁVKA

m_13.JPG (3977 bytes)

KONTAKT

Zaujalo Vás niektoré oznámenie a chcete vedieť ako máte ďalej postupovať? Aký je ďalší postup po odoslaní objednávky?
 • Objednávku nám pošlite e-mailom podľa pokynov v časti „OBJEDNÁVKA”. V prípade, ak Vám odoslanie e-mailu robí problém, môžete objednávku zadať aj telefonicky v čase otváracích hodín našej prevádzkarne (viď. časť KONTAKT).
  Prosíme Vás, aby ste nám v objednávke uviedli aj kontaktne telefónne číslo a to z toho dôvodu, že sa niekedy stane, že sa nám e-mail, ktorý Vám zašleme vráti späť, pretože môžete mať práve preplnenú e-mailovú schránku. V takomto prípade nemáme žiadnu možnosť sa s Vami spojiť.
  Celková cena za objednávku sa skladá len z ceny za objednané výrobky a z ceny za balné a poštovné. Žiadne ďalšie príplatky k objednávke neúčtujeme. Konečnú celkovú cenu za objednávku Vám zašleme na odsúhlasenie spolu s grafickým návrhom e-mailom. Objednávka sa zadáva do výroby až po Vašom odsúhlasení.
POŠTOVNÉ  - štandardný spôsob zaslania objednávky poisteným listom
ČAS, ZA KTORÝ ZÁSIELKU SLOVENSKÁ POŠTA DORUČÍ Zásielku pošta doručí
do 2 pracovných dní
od podania zásielky na pošte
Zásielku pošta doručí
do 1 pracovného dňa
od podania zásielky na pošte
SPÔSOB PLATBY A ZASLANIA ZÁSIELKY BEZHOTOVOSTNÝ
PREVOD
2. trieda
DOBIERKA
2. trieda
BEZHOTOVOSTNÝ
PREVOD
1. trieda
DOBIERKA
1. trieda
Hodnota celej
objednávky
(bez  poštovného)
do 9,99 € 2,50 € 3,50 € 2,70 € 3,70 €
od 10,00 € do 19,99 € 2,80 € 3,80 € 3,00 € 4,00 €
od 20,00 € do 29,99 € 3,10 € 4,10 € 3,30 € 4,30 €
od 30,00 € do 49,99 € 3,40 € 4,40 € 3,60 € 4,30 €
od 50,00 € do 69,99 € 3,70 € 4,70 € 3,90 € 4,90 €
od 70,00 € do 89,99 € 4,00 € 5,00 € 4,20 € 5,20 €
nad 90,00 € 5,00 € 6,00 € 5,20 6,20 €
 • Zaregistrovanie Vašej objednávky Vám potvrdíme e-mailom. Nepôjde o automaticky generovanú odpoveď, ale o osobné potvrdenie prijatia objednávky. Grafické návrhy, ktoré si nevyžadujú výrazne zásahy do grafiky, prípadne úpravy fotografií sa snažíme vypracovávať obratom, resp. do niekoľkých hodín, maximálne do 1 pracovného dňa. V prípade, ak si spracovanie grafického návrhu vyžaduje dlhšiu dobu (napr. z dôvodu zakomponovania fotografie alebo vytvorenia nového grafického návrhu), alebo ak nám situácia vo výrobe pre veľký počet objednávok nedovoľuje okamžite vypracovať pre Vás grafický návrh, v e-maile potvrdzujúcom prijatie Vašej objednávky Vám oznámime čas, kedy od nás môžete očakávať grafický návrh.

 

 • E-mailom Vám pošleme grafický návrh, cenovú kalkuláciu na odsúhlasenie.  Na základe aktuálneho stavu vo výrobe Vám oznámime, v akom termíne po Vašom odsúhlasení môže byť Vaša objednávka expedovaná na poštu. Vo všeobecnosti objednávka býva expedovaná na poštu do 1 až 3 pracovných dní od odsúhlasenia grafického návrhu, ale ak nám to výrobné kapacity dovolia, snažíme sa o rýchlejšie vyexpedovanie zásielky. Platí, že ak môžeme, sa snažíme vyhovieť v ústrety aj Vašim požiadavkám o rýchlu expedíciu.

 

 • Čaká sa na Váš odsúhlasujúci e-mail. V prípade, že si želáte ďalšie úpravy grafiky, posielame Vám znovu návrh na odsúhlasenie, až do momentu, kým nebudete s grafikou úplne spokojní.

 

 • Doručením Vášho odsúhlasujúceho e-mailu sa Vaša objednávka stáva záväznou. Prijatie Vášho odsúhlasujúceho e-mailu Vám potvrdíme spätným e-mailom.

  a) V prípade, ak ste si zvolili bezhotovostný prevod na účet zašleme Vám e-mailom faktúru. Čakáme na pripísanie peňazí na účet.
  Účet máme vedený v SLSP, preto ak realizujete prevod tiež zo Slovenskej sporiteľne, počas pracovnej doby peniaze máme na účte väčšinou do niekoľkých minút. Pri prevode z iných bánk na Slovensku je potrebné rátať s tým, že prevod trvá 1 deň.
  Pripísanie peňazí na účet Vám potvrdíme e-mailom a Vašu objednávku  zaradzujeme do výroby.

  b) V prípade, ak ste si zvolili platbu na dobierku, Vašu objednávku na základe Vášho odsúhlasujúceho e-mailu zaradzujeme do výroby.

 

 • Vašu objednávku po vytlačení starostlivo zabalíme. Vo vnútri je vložený opečiatkovaný a podpísaný originál faktúry. O podaní Vašej zásielky na pošte Vás informujeme e-mailom, v ktorom Vám oznámime presný termín podania balíka na pošte, jeho podacie číslo a termín, kedy by Vám mala byť zásielka doručená. Na základe podacieho čísla zásielky máte možnosť aj sami sledovať svoju zásielku na internetovej stránke Slovenskej pošty a čo najrýchlejšie si ju vyzdvihnúť na pošte, v prípade ak v čase doručenia nebudete doma. Zo skúsenosti od našich zákazníkov vieme, že na pošte sú pracovníčky väčšinou ochotné vydať zásielku adresátovi práve na základe čísla zásielky dokonca už aj ráno, ešte pred odchodom doručovateľov so zásielkami do svojich rajónov.

 

 • UPOZORNENIE: V našej praxi sa nám osvedčilo, že k bezproblémovému spracovaniu Vašich objednávok veľmi prispieva zásada, ak na každý Váš e-mail Vám vždy odpovieme. Tým Vám potvrdíme, že Váš e-mail sme naozaj dostali a zároveň Vás týmto spôsobom priebežne informujeme o stave Vašej objednávky.   Preto, ak od nás nedostanete žiadnu odpoveď, je veľmi pravdepodobné, že Váš e-mail k nám nedošiel. Stáva sa to naozaj len výnimočne, ale nechceme plytvať Vaším časom a zároveň chceme predísť všetkým zbytočným nedorozumeniam. Preto, ak od nás nedostanete odpoveď, radšej nás skúste kontaktovať ešte raz, či už znovu e-mailom alebo v pracovnej dobe telefonicky. Všetky prípady, keď dopredu vieme, že v daný deň nebudeme vybavovať Vaše e-mailové objednávky (napr. z dôvodu čerpania dovoleniek a pod.) sa snažíme oznámiť aj na našej internetovej stránke, v časti KONTAKTY ako upozornenia na mimoriadnu dočasnú zmenu v otváracích hodinách. Máme snahu, aby celý proces návrhu, odsúhlasovania aj výroby sa niesol v duchu príjemnej spolupráce a preto vždy uvítame aj Vaše e-maily s pripomienkami, nápadmi a radami. Vaša spokojnosť nás naozaj vždy poteší.

 

ZAUJÍMA VÁS, ČI BOLI NAŠI DOTERAJŠÍ ZÁKAZNÍCI S NAŠIMI SLUŽBAMI NAOZAJ SPOKOJNÍ? Ako odpoveď uvádzame krátke citáty z e-mailov od našich zákazníkov:

 • Ďakujem za Vás seriózny prístup, nakoľko o pár mesiacov by som mala získať ďalší titul, dám si u Vás robiť oznámenie o ukončení štúdia, ak sa venujete aj tejto oblasti.
 • Dobrý deň, týmto som Vám chcela poďakovať za Vaše rýchle a kvalitné služby. V budúcnosti by sme sa na Vás opäť radi obrátili.
 • Mám rád profesionalitu vo vykonávaní služieb zákazníkovi, ako aj príjemne jednanie. Ďakujem za Vaše vynikajúce služby a teším sa na ďalšiu budúcu spoluprácu.
 • Ďakujem, znova Vás budeme potrebovať o pár mesiacov a budem rada, ak Vám urobím dobrú reklamu.
 • Touto cestou sa Vám chcem poďakovať za zhotovenie pozvánok. Zásielka prišla v poriadku. Určite odporučím Vaše služby aj svojim známym.
 • Dobrý deň, touto cestou sa Vám chcem dodatočne poďakovať za rýchle a kvalitné vybavenie mojej objednávky. Po doručení som bola naozaj príjemne prekvapená ... oznámenia aj menovky sa páčia... :-))
 • Ďakujem veľmi krásne za nádherné oznámenia a etikety, zásielka došla v poriadku, teším sa na ďalšiu spoluprácu.
 • Dobrý deň. Oznámenia došli neporušené. Sú presne podľa mojich predstáv. Ďakujem za skvelú spoluprácu.
 • Dobrý deň, chceli by sme sa Vám veľmi pekne poďakovať, milo ste nás prekvapili Vašou rýchlosťou a krásnymi oznámeniami... ĎAKUJEME a prajeme veľa pracovných úspechov...
 • Dobrý deň, píšem Vám síce až teraz, lebo nestíham, ale už som si povedala, že si musím nájsť čas a napísať Vám e-mail. Veľmi, veľmi, VEĽMI Vám chcem poďakovať za tie oznámenia - sú nádherné :-) Už na návrhu vyzerali PRESNE tak, ako som dúfala, že budú vyzerať, ale keď prišli fyzicky, bolo to ešte o kúsok lepšie ako som čakala :-)))  Páčia sa aj môjmu okoliu, takže Vám robím trošku reklamu :-). Veľmi sa mi páči aj Váš profesionálny prístup a expresné vybavenie mojej objednávky. Takže prajem ešte veľa dobrých objednávok a spokojných zákazníkov :-).
 • Veľmi pekne Vám ďakujem, potvrdilo sa mi, že som naozaj urobila dobre, keď som si zvolila Vás! Super rýchlosť a oznámenie je naozaj úžasné! Ďakujem!!!!
 • Dobrý deň, v tom zhone som Vám zabudla poďakovať za promptné vybavenie našej objednávky. Každý, komu som osobne odovzdala oznámenie, nešetril pochvalou na Váš výtvor. Dostala som príkaz od priateľov, dobre, veľmi dobre, uschovať Vašu adresu. TAK EŠTE RAZ, VEĽMI PEKNE ĎAKUJEME !!!!!!!!!!!!!!! 

My ďakujeme všetkým našim zákazníkom a dúfame, že je našich výrobkoch naozaj vidieť, že svoju prácu robíme s láskou a radosťou.

SPÄŤ NA HLAVNÚ STRÁNKU